На сайті представлені не всі моделі датчиків, регуляторів та іншого обладнання. Зателефонуйте або напишіть нам у чат для уточнення наявності або підбору товару! Підберемо АНАЛОГ продукції з наявності по складу.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Смарт Маркет Альтера - Побачив клікнув та отримав
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб, Нд: ВИХІДНИЙ

 

0
Мій кошик

Енкодери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Купити енкодер | Абсолютні, Інкрементальні енкодери, хороша ціна в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові


Енкодери використовуються для перетворення лінійного або обертального руху в двійковий цифровий сигнал. Енкодер - це пристрій, вал якого пов'язаний із обертальним валом об'єкта, що вивчається, і забезпечує електронний контроль кута обертання останнього. За принципом дії енкодери поділяються на оптичні та магнітні.

На валу оптичного енкодера встановлений диск з вікнами переривань по периметру, напроти яких розміщені світлодіод і фототранзистор, що забезпечують формування вихідного сигналу у вигляді послідовності прямокутних імпульсів з частотою, пропорційною як кількості вікон переривань, так і швидкості обертання диска/вала. Кількість імпульсів відображає кут обертання.

Абсолютний енкодер має диск переривань з концентричними вікнами на різних радіусах, розміри яких визначаються двійковим кодом, і які зчитуються одночасно, надаючи закодований вихідний сигнал для кожної кутової позиції (код Грея, двійковий код...).

У цьому випадку існує можливість отримувати дані про миттєве положення вала без цифрового лічильника або повернення до вихідного положення, оскільки на виході є закодоване слово - "n біт", захищене від електричних шумів.

Абсолютні енкодери використовуються в додатках, що вимагають обов'язкового збереження надходжених даних протягом тривалого часу, при цьому вони складніші за конструкцією і дорожчі.

Абсолютні енкодери з інтерфейсом полевої шини мають вихідний інтерфейс зв'язку з полевою шиною за стандартами CANopen, ProfiBus, DeviceNet, Ethernet, InterBus і використовують двійковий код при визначенні кута обертання. Вищезазначені інтерфейси зв'язку програмуються за рядом параметрів: наприклад, напрямок обертання, роздільна здатність за імпульсами на один оберт, швидкість передачі даних.

Інкрементальні енкодери мають диск переривань з багатьма вікнами однакового розміру на основному радіусі та дві считуючі оптопари, що дозволяє фіксувати як кут обертання, так і напрямок обертання вала. На допоміжному радіусі диска розташоване єдине вікно переривання та відповідна оптопара, які визначають початкове положення (початок відліку).

Купити енкодер | Абсолютні, Інкрементальні енкодери, хороша ціна в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Львові

Негативним моментом є те, що інкрементальні енкодери видають відносний відлік кута обертання, інформація про який не зберігається при зупинці обертання. До їх переваг варто віднести простоту конструкції (і, відповідно, невисоку вартість) при високій роздільній здатності та високій робочій частоті.

Інкрементальні енкодери підвищеної стійкості орієнтовані на промислове застосування - у машинобудуванні, прокатних станах, суднобудуванні, текстильній, взуттєвій промисловості, в деревообробці. Для таких енкодерів визначальними є параметри - роздільна здатність за кутом обертання, здатність працювати на високих частотах, висока ступінь захисту, щоб протистояти умовам невблаганного середовища.

ціна купити інкрементальний, купити ціна інкрементальний, ціна купити абсолютні оптоелектронний, купити ціна абсолютні оптоелектронний, ціна купити, купити ціна, купити ціна київ, ціна абсолютні оптоелектронний купити київ, електричний ціна купити київ, купити інкрементальний київ. Теги:

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.