На сайті представлені не всі моделі датчиків, регуляторів та іншого обладнання. Зателефонуйте або напишіть нам у чат для уточнення наявності або підбору товару! Підберемо АНАЛОГ продукції з наявності по складу.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Смарт Маркет Альтера - Побачив клікнув та отримав
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб, Нд: ВИХІДНИЙ

 

0
Мій кошик

Датчики температури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Погружні термоперетворювачі

Примітка: для переходу на сторінку конкретної моделі датчику, наведіть курсор на рисунок датчику і натисніть на нього.

        

Погружні термоперетворювачі моделей 1-3 і 1-4 застосовуються для вимірювання температури рідких, газоподібних і повітряних середовищ. Термоперетворювачі можуть поставлятися з різними штуцерами для кріплення і іти в комплекті з зовнішньою гільзою та бобишкою. В клемну головку може вбудовуватися перетворювач сигналу в 4-20 мА або RS485.

Моделі 1-31-3а1-3г1-3п мають рухомий штуцер для кріплення. Матеріал штуцеру даних моделей - оцинкована сталь - Ст20 (під замовлення н/ж сталь 304 (12Х18Н10). Моделі 1-3н і 1-3на мають нерухомий штуцер, котрий приварений до гільзи датчика. Матеріал штуцеру - н/ж сталь 304 (12Х18Н10). Модель 1-3п оснащена підпружинним штуцером для забезпечення щільного контакту датчика з дном зовнішньої гільзи або вимірюваної поверхності. Моделі 1-3в і 1-3ф монтуються на об'єкті за допомогою фланцевого з'єднання.

Клемні головки термоперетворювачів можуть бути двох типів: з високотемпературного поліаміду (тип головки -В) або з алюмінія (тип головки - А). Рекомендований тип головки - тип В. Ця клемна головка є самою останньою розробкою, має вбудоване IP67 гермовведення та сучасну клемну головку.

Примітка: в таблиці вказаний максимальний робочий діапазон температури, в котрому може працювати тільки зовнішня частина термоперетворювача. З'єднання зовнішньої частини термоперетворювача з головкою повинна знаходитись у температурі, що не перевищує максимально допустиму: для головки типу В, ВХ або А - до 250°С. Всі типи головок забезпечують захист IP54 (тип А, Д) і IP67 (тип В) тільки при температурі експлуатації - до 120°С. Для забезпечення даної умови необхідно замовляти більш довшу монтажну або зовнішню частину, щоб винести вразливі частини термоперетворювача з "горячої" зони.

Погружні термоперетворювачі моделей 1-5 і 1-11 є найрозповсюдженішими моделями з вивідним кабелем і штуцером. Дані термоперетворювачі призначені для вимірювання температури в різних технологічних процесах. Матеріал захисної арматури термоперетворювачів - н/ж сталь 12Х18Н10Т. Моделі серії 1-5 і 1-11 з вивідним кабелем РЕ можуть мати іскробезпечне виконання Exia.

Моделі 1-5 і 1-11 мають рухомий штуцер для кріплення. Матеріал штуцеру моделей 1-51-5р1-5п1-111-11а1-11п оцинкована сталь - Ст20 (під замовлення - н/ж сталь 304 (12Х18Н10). Моделі 1-5н і 1-11н мають нерухомий штуцер, котрий приварений до гільзи датчика. Матеріал штуцеру - н/ж сталь 304 (12Х18Н10). Моделі 1-5п1-11а і 1-11п оснащені підпружинним штуцером для забезпечення щільного контакту датчика з дном зовнішньої гільзи або вимірюваної поверхності.

Моделі 1-5р і 1-5л використовують герметичний (IP67) роз'єм з різьбою М12 для підключення вивідного кабелю до датчика (роз'єм постачається разом з датчиком). Роз'єм М12 має розбірну конструкцію, підключення кабелю до нього відбувається за допомогою винтових клем. Роз'єм може бути двух типів: прямий по відношенню до вісі гільзи (маркування - М12FD) і кутовий (маркування - М12FA), з виходом кабелю під кутом 90 градусів.

Для забезпечення робочого діапазону термоперетворювача необхідно підібрати відповідний тип вивідного кабелю, робочий діапазон температури, кількість провідників і тип котрого відповідає вибраному термоперетворювачу. Для цього необхідно скористатися сторінкою "Кабелі для підключення термоперетворювачів" і вибрати відповідний тип кабелю.

Примітка: в таблиці вказаний максимальний робочий діапазон температури, у котрому може працювати тільки погружна частина термоперетворювача. З'єднання зовнішньої частини термоперетворювача з вивідним кабелем повинно знаходитися в температурі, що не превищує 250°С, а для моделей 1-5р і 1-5л у місці підключення роз'єму - не вище 120°С. Для забезпечення даної умови необхідно замовляти більш довшу монтажну і зовнішню частини, щоб винести вразливі частини термоперетворювача з "горячої" зони.

Увага! При необхідності проведення калібрування / повірки в акредитованій лабораторії повідомте про це у заявці. Дана послугу платна.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.