На сайті представлені не всі моделі датчиків, регуляторів та іншого обладнання. Зателефонуйте або напишіть нам у чат для уточнення наявності або підбору товару! Підберемо АНАЛОГ продукції з наявності по складу.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Смарт Маркет Альтера - Побачив клікнув та отримав
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб, Нд: ВИХІДНИЙ

 

0
Мій кошик

Частотні перетворювачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Як купити частотний перетворювач ?

Частотні перетворювачі використовуються для перетворення електричного змінного струму однієї частоти на іншу. Процес полягає у перетворенні струму фіксованої частоти та напруги в змінні значення цих параметрів. Отримана енергія використовується для управління роботою асинхронних електродвигунів. Перетворення вхідних електричних параметрів в вихідні оптимізує швидкість обертання асинхронного двигуна, що дозволяє знизити енерговитрати та збільшити термін служби підключеного обладнання.

Особливості конструкції


Частотні перетворювачі складаються з 3 функціональних розділів:

1. Ланцюг випрямника;
2. Шина постійного струму;
3. Інвертор.

Випрямник включає в себе діоди та біполярні транзистори з затвором ізольованого типу. Ця функціональна частина перетворювача частоти відповідає за перетворення потужності лінії змінного струму в постійний струм. До складу шини постійного струму входять конденсатори, які фільтрують та зберігають заряди постійного електричного струму.

Принцип дії


Частотні перетворювачі працюють за електричною схемою, що складається з силової та керуючої частин. Силова частина організована за допомогою тирісторів або транзисторів. Керуюча частина побудована на роботі мікропроцесорних систем, які керують вхідним електричним струмом, перетворюючи його параметри. Процес перетворення складається з 2 етапів.

На першому етапі задіяний діодний міст, який випрямляє вхідну напругу в 220 або 380 В. Виключені частини вхідного сигналу згладжуються, проходячи через конденсаторний фільтр.

На другому етапі з випрямлених частин енергії відбувається формування сигналу потрібної послідовності з бажаними значеннями частоти і амплітуди. Для цього застосовується вбудований набір мікросхем, які здатні керувати вхідною електричною енергією. Далі сформовані прямокутні імпульси з заданими технічними параметрами передаються електродвигуну. Імпульси інтегруються обмоткою статора, яка перетворює їх сигнал у синусоїду.

Управління частотними перетворювачами


Види частотних перетворювачів
Інвертори поділяються за типом та величиною електропостачання. На ринку існують наступні типи цих пристроїв:

1. Однофазні;
2. Трифазні;
3. Високовольтні.

Також частотні перетворювачі поділяються на класи відповідно до принципу функціонування. Представлене обладнання може мати проміжне звено постійного струму та безперервний зв'язок живлення електромережі та електричної установки.

У першому випадку перетворювач може бути виконаний на тирісторах або транзисторах. Для його роботи необхідно додаткове звено напруги постійного типу. Це робить роботу підключеного електродвигуна безпечною. Частотні перетворювачі з безперервним зв'язком живлення електромережі та електромашини представляють собою тирісторні реверсивні пристрої, здатні працювати без використання додаткового обладнання.

Переваги частотних перетворювачів

Крім функції енергозбереження та стабілізації роботи підключеного електрообладнання, частотний перетворювач має наступний ряд суттєвих переваг:

1. Контроль температури під час роботи електроустановок;
2. Зниження витрат на обслуговування обладнання;
3. Усунення утворення демпферів та дроссельних клапанів;
4. Немає необхідності використовувати пристрій плавного пуску;
5. Обмеження крутного моменту в рухомих частинах електродвигуна.

Правильно встановлений частотний перетворювач в системі пристроїв, які працюють від електроживлення, також допомагає вирішити наступні проблеми:

1. Значне зниження ймовірності замикання в системі;
2. Згладжування перепадів частоти роботи двигуна, що також знижує ймовірність його згорання;
3. Збільшення ресурсу роботи електроустановок;
4. Зниження споживання електроенергії в цілому;
5. Підвищення ступеня безпеки роботи підключеного обладнання.

Завдяки цьому частотні перетворювачі знайшли застосування в промисловості.

Як вибрати частотний перетворювач ?

Вибір представленого обладнання повинен базуватися на колі поставлених завдань. Це обумовлено широкою сферою застосування частотних перетворювачів. Такі прилади використовуються в складі побутового та промислового обладнання. По-перше, слід визначити клас пристрою, який підходить під завдання. Далі слід звернути увагу на наступні технічні параметри:

1. Потужність;
2. Рівень безпеки;
3. Кількість входів та виходів.

Потужність повинна підбиратися з урахуванням аналогічного параметра електродвигуна з 15% запасом. Це запобігає перевантаженню частотного перетворювача. Безпека визначається стандартом IP – ступенем захисту оболонки корпуса, наявністю на платах термопасти, а також екрануванням на проводці. Кількість входів та виходів повинна бути чим більше, тим краще. При цьому дуже бажано, щоб прилад мав цифрові, аналогові та дискретні порти.

Це і багато іншого електрообладнання можна легко придбати в магазині Смарт Маркет Альтера. На сайті компанії ви знайдете багатий асортимент сертифікованої продукції від відомих виробників з світовим ім'ям. Оригінальність товарів підтверджена наявністю сертифікатів, гарантійних талонів та іншої документації.

Спеціалісти магазину також пропонують послуги з підбору, налаштування та подальшого супроводу придбаного обладнання. Існують послуги з ремонту, заміни або модернізації пристроїв.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.