На сайті представлені не всі моделі датчиків, регуляторів та іншого обладнання. Зателефонуйте або напишіть нам у чат для уточнення наявності або підбору товару! Підберемо АНАЛОГ продукції з наявності по складу.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Смарт Маркет Альтера - Побачив клікнув та отримав
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб, Нд: ВИХІДНИЙ

 

0
Мій кошик

ПІД-регулятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ПІД - регулятори

ПІД-регулятори (пропорційно-інтегрально-диференційні регулятори) використовуються для автоматичного керування процесами і забезпечення стабільності систем. Ці регулятори включають три основні компоненти: пропорційний (P), інтегральний (I) та диференційний (D).

  1. Пропорційний компонент (P): Реагує на поточну величину помилки між заданою і фактичною величиною. За допомогою цього компонента визначається величина вихідного сигналу, пропорційного величині помилки.

  2. Інтегральний компонент (I): Коригує систему в залежності від накопиченої суми помилок протягом часу. Він включає часовий інтеграл помилок, сприяючи усуненню статичної помилки та забезпеченню точності регулювання в стаціонарному стані.

  3. Диференційний компонент (D): Реагує на швидкі зміни величини помилки і компенсує можливі перевищення або затримки. Це сприяє покращенню динаміки системи та уникненню перерегулювання.

ПІД-регулятори використовують математичні алгоритми для оптимального управління процесами в реальному часі. Їх застосовують у різних галузях, таких як автоматизація промислових процесів, системи вентиляції та кондиціонування, робототехніка, автомобільна промисловість і багато інших.

 

Графік ПІД регулятора

Для досягнення високої точності регулювання найефективнішим та широко використовуваним видом регулятора є пропорційно-інтегрально-диференційний (ПІД) регулятор. За допомогою ПІД-регулятора можна точно утримувати величину до десятих або сотих частин. Алгоритм ПІД-регуляторів розроблено спільно з провідними вченими і гарантує досягнення необхідних показників - висока точність, велика швидкість та відсутність коливань. Настроїти та запустити регулятор досить просто - в приладах реалізована функція автоматичного підбору коефіцієнтів.

Спеціалисти нашої компанії допоможуть Вам у виборі ПІД регулятора та його налаштуванні під ваші потреби. Телефонуйте або пишіть.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.