На сайті представлені не всі моделі датчиків, регуляторів та іншого обладнання. Зателефонуйте або напишіть нам у чат для уточнення наявності або підбору товару! Підберемо АНАЛОГ продукції з наявності по складу.
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Смарт Маркет Альтера - Побачив клікнув та отримав
Графік роботи:

Будні: 8:00–17:00

Сб, Нд: ВИХІДНИЙ

 

0
Мій кошик

Джерела безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Джерело безперебійного живлення (UPS - Uninterruptible Power Supply) або "Безперебійник" є пристроєм, що діє як посередник між електричною мережею та електричними пристроями. Проходячи напругу через себе, він покращує її параметри, фільтруючи електромагнітні перешкоди та прибираючи високовольтні імпульси. Деякі джерела безперебійного живлення здійснюють подвійне перетворення струму і коригують його частоту. У випадку відсутності суттєвих перебоїв, споживач отримує "відкориговану" електроенергію від основної мережі. При відключенні електропостачання автоматично переключається на живлення від акумуляторів, і тривалість автономної роботи залежить від ємності батареї (Аг).

Існують різні типи джерел безперебійного живлення:

  1. Безперебійник резервного принципу роботи: Це найдешевший тип, де живлення йде напряму до приладу, а імпульси можуть бути нейтралізовані фільтрами. При відключенні електромережі вмикаються акумулятори, забезпечуючи прилад живленням протягом певного часу (зазвичай 10-30 хвилин). Час автономної роботи залежить від ємності батареї.

  2. Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення (UPS): Має вбудований стабілізатор напруги і може працювати на підвищення або зниження напруги. Переключається на автономне живлення при виходженні напруги за межі встановленого діапазону.

  3. ДБЖ подвійного перетворення (On-line UPS): Найдорожчий і функціональний тип. Регулює значні коливання напруги, має автоматичний стабілізатор та надає чисту синусоїду на виході. Автоматичний перехід на акумуляторне живлення відбувається без затримок.

Джерела безперебійного живлення широко використовуються для захисту ІТ-обладнання від перебоїв в електромережі та поліпшення якості електроживлення. Також їх використовують для захисту електроніки від перевантажень та забезпечення неперервної роботи систем при відключенні електропостачання.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.